Європа

Європа

Європа
05/05/2016 - 23:26
Українським абітурієнтам презентуватимуть польську освіту

Міністерство науки та вищої освіти Республіки Польща та провідні польські вищі навчальні заклади запрошують українських абітурієнтів на виставку "Освіта за кордоном", в ході якої будуть презентовані можливості здобуття освіти для українців у сусідній державі. Виставка розпочне свою роботу 13 листопада у столичному Українському домі.

Європа
05/05/2016 - 23:45
Вузи Любліна запрошують українців

В 2013/14 навчальному році у вищих навчальних закладах Любліна вчилися в цілому більше трьох тисяч іноземців. Це на третину більше, ніж у попередньому навчальному році. Більше половини з них - з України, інші ж численні групи складалися з представників таких держав, як США і навіть Тайвань

Європа
05/05/2016 - 23:48
Освіта в Німеччині: стипендії для науковців з України

Стипендії DAAD дають можливість іноземним науковцям провести дослідження та підвищити кваліфікацію у Німеччині. Існують можливості підтримки для різних кваліфікаційних та кар'єрних етапів.

 

Європа
05/05/2016 - 23:50
Презентація University of Nicosia на виставці в Києві

В останні роки Кіпр має не лише курортне значення, а й успішно конкурує на освітньому ринку Європи. Цьому сприяють декілька факторів. Зокрема, це високий рівень освіти, який розвивався на основі британської системи. Крім цього, Кіпр - одне з найбезпечніших місць для життя та навчання в Європі

Європа
05/21/2014 - 14:57
Університети Австрії для іноземців

Престижні університети Австрії для іноземців стали місцем, де молодь з усього світу отримує якісну освіту за доступною вартістю. Вища освіта в Австрії надає унікальний шанс реалізувати свої амбіції і прагнення, освоїти затребувану професію і відбутися як фахівець.