Promo Block

Європейська інтеграція вищої освіти
Національний університет «Львівська політехніка»

Європейська інтеграція та інтернаціоналізація вищої освіти є важливим чинником ефективної діяльності університетів у ЄПВО та інших регіонах світу. Саме тому провідні заклади вищої освіти активно включаються у європейське освітнє середовище шляхом реалізації  кредитної і ступеневої мобільності, спільних освітніх проектів та програм із застосуванням основних Болонських інструментів прозорості.

Для подолання викликів пов’язаних із модернізацією університетської освіти важливо розуміти тенденції розвитку ЄПВО в цілому та національні традиції й самобутність вищої освіти країн-учасниць Болонського процесу зокрема.

Це дозволить закладу вищої освіти бути конкурентноздатним і привабливим у складних ринкових  умовах й, при цьому, зберегти усю своєрідність та унікальність власних надбань, примножити здобутки і продовжувати розвивати інституційну культуру якості та зміст вищої освіти.

Новини

Новини

Університет
05/16/2016 - 21:26
Пріоритети транскордонного співробітництва

У Львівській політехніці 7 квітня відбувся науковий семінар «Пріоритети транскордонного співробітництва між Україною та ЄС в умовах лібералізації візового режиму та міграційної кризи».

Україна
05/05/2016 - 23:58
	 Українські університети спробують інтегрувати масові відкриті онлайн-курси в свої навчальні програми

Так зване “змішане навчання” у двох столичних вишах обіцяє запустити керівник проекту масових відкритих онлайн-курсів (МВОК) “Prometheus” Іван Примаченко.

Україна
03/26/2016 - 13:02
У половині вишів не дають студентам обирати вибіркові дисципліни - CEDOS

Так звані вибіркові дисципліни (англ. electives) походять із концепції person-centered teaching (навчання, орієнтоване на особистість), яку в середині ХХ ст. систематизував американський психолог Карл Роджерс.

Україна
05/05/2016 - 23:14
У ХПІ відкрили перший у Східній Україні Центр сучасних технологій

У лабораторії встановили світлові мікроскопи Primo Star та Stemi 2000-CS виробництва німецької компанії Carl Zeiss, а також обладнання харківської компанії «Укрінтех».

Університет
05/05/2016 - 23:19
Львівська політехніка продовжує брати активну участь у реалізації проекту «Україна-Норвегія»

У період з 24 листопада до 1 грудня 2015 року троє лекторів Університету Нурланда (Норвегія) відвідали шість українських університетів – партнерів проекту «Україна-Норвегія».

Pages